Trhy, trhy a zase trhy

Asi nejvíce zákazníků letos ochutnalo naše pečivo na farmářských trzích.  K tradičním místům patří samozřejmě Sedlčany, Dobříš, Příbram nebo Neveklov. Abychom vám ale byli ještě blíž, jezdili jsme letos nově i do Kunratic a na Zbraslav. Pečivo vám všude moc chutná a základna vracejících se zákazníků se rozrůstá. To je dobré vědět! A kde budeme letos k vidění úplně naposledy? 19.12 v Sedlčanech a Příbrami a 20.12 v Kunraticích v Praze.

 

Na Vánoce (ne)jen s rybou

Neoblíbenějším produktem v naší nabídce byl letos bezesporu škvarkový pagáček. Ten pro vás připravujeme stejným stylem již více než rok  a za tu dobu si vybudoval slušné renomé. Do každého křepenického pagáčku dáváme pořádnou dávku škvarků z Řeznictví Dvořák v Příčovech a že pro nás vybírají jen ty nejmasitější škvarky snad ani nemusím připomínat. Paní na Dobříši si jich ode mne na posledním trhu koupila hned deset. Doma jim asi opravdu chutná.

 

Zajděte se podívat rovnou do pekárny

Do 22. prosince máte stále možnost ochutnat a zakoupit pečivo přímo z pece. Prodej z pekárny v Křepenicích je možný každý všední den od 17.00-20.00. Stavte se podívat a zakousnout ještě teplé pečivo. Pec pak na pár dnů vychladne. Pekárna bude na Vánoce uzavřena od 23.12 . do 3.1.2015. Znovu pro vás otevřeme 4.1.2015 a společně začneme již třetí sezónu. :)

Nahoru