Vánoce 2017 - otevírací doba a vánočky

Moc nás to mrzí, ale pekárna bude uzavřena od 23.12.2017 do 7.1.2018 včetně. Potřebujeme si oddechnout a nabrat nové síly. Máte stále celý týden na to, abyste se u nás stavili pro vánočku. Ta je již tradičně plná másla, na druhou stranu rozinek má tak akorát.

 

Co se u nás dělo na podzim 

V naší “Krafárně” proběhl další kurz. Věnoval se pečení a nově i vaření kváskových pokrmů, například vynikající knedlíky ze špaldového kvasu tak doplnila zdravá mrkovovo - cibulová omáčka, chutově se dost podobala svíčkové (dobrá zpráva pro chlapy). Sešlo se nás v pekárně skutečně dost a byla skvělá nálada. Sladká tečka na konec dne? Švestkové a borůvkové knedlíky, opět ze špaldového kvasu.

 

 

Co se u nás bude dít, kurzy na začátek roku 2018

Pro velký zájem pro vás připravujeme i další kurzy a to nejen o pečení.

  • 28.1. 2018 od 14.00 - Přednáška Mudr.Heleny Bartůškové - homeopatky  - na téma: "Na co není v ordinaci čas, aneb jak si poradit při běžných zdravotních potížích” která vám poví jak je důležité problémům předcházet, a kdy je řešit návštěvou lékaře.
  • 3.2. 2018 - Kurz kváskového pečení s Pavlínou a Alenkou - detaily se dozvíte včas na našem facebooku. Budeme se točit kolem pečení i vaření z kvasu. Dobrá nálada a dobroty nejen z naší pekárny samozřejmostí :-)
  • 17.3. 2018 od 9.00 do 16.30 - Kurz rodinného focení s Vaškem Křížkem - pro poptávku všech maminek kolem pekárny, je tu kurz na focení. Řekneme si, jak správně používat váš fotoaparát k zachycení rodinných akcí, tvorbě portrétu a fotek z výletů. Detaily budou upřesněny v akci na našem facebooku.

 

Všem zákazníkům i přátelům pekárny moc děkujeme za projevenou přízeň a podporu. Do nového roku 2018 vám přejeme vše nejlepší a stavte se na kus řeči a koláč v Křepenicích.

Nahoru